Transfer baskı için hangi yazıcıyı kullanmalıyım diye merak mı ediyorsunuz?

 

TRANSF?

Bizce kesinlikle OKI marka yazıcı kullanmalısınız. OKI’nin orjinal toneri transfer baskıda çok iyi sonuç verir. OKI yazıcıları da yine kendi içinde Renkli CMYK yazıcılar ve Beyaz Tonerli CMYW Yazıcılar ikiye ayırmak gerekir.

OKI CMYK Renkli LED Yazıcılar

Bu işte yeniyim, çok fazla yatırım yapmak istemiyorum diyorsanız c300, c500, c600 veya c800 serisi bir renkli (CMYK) LED (Lazer) yazıcı ile uygun bir fiyatla başlayabilirsiniz. Koyu renkli ve siyah kumaşlarda Shockline’ın FC TopColor kendi kendini dekupe eden, iz bırakmayan transfer kağıdıyla çok iyi sonuçlar elde edebilirisiniz.

OKI Beyaz Tonerli LED Yazıcılar

Daha profesyonel çalışmak istiyorum, yapamayacağım baskı kalmasın diyorsanız, o zaman kesinlikle bir Beyaz Tonerli OKI yazıcı almalısınız. CMYK yazıcılardan farklı olarak beyaz toneriniz de olduğu için her türlü zemine her rengi basabilirsiniz. Fark sadece bayaz renkle de kalmaz. Toner yoğunluğu düşük açık renklerde CMYK yazıcılar yetersiz kalırken beyaz tonerli yazıcılar bu renklerin arkasını beyazla desteklediğinden hiç bir sorun yaşamazsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir