FC ME130BLU ŞEFFAF SULU ÇIKARTMA

FC ME130BLU lazer yazıcılar için üretilmiş bir şeffaf sulu çıkartma (water decal paper) transfer kağıdıdır. Bütün lazer (led) tonerli yazıcılarla uyumludur. Baskıyı aldıktan sonra kağıt suda 1-2 dakika bekletildikten sonra üzerindeki zar kağıttan ayrılıp baskıyı aktarmak istediğiniz objenin üzerine kaydırılarak uygulanır. Tamamen kuruması 12 saatten uzun sürer. Isıya dayanılı ürünlerde fırınlama tekniği ile dayanıklılık artırılabilir. Ayrıca üzerine vernik de kullanılabilir.

FC ME130BLUW BEYAZ SULU ÇIKARTMA

FC ME130BLUW lazer yazıcılar için üretilmiş bir beyaz sulu çıkartma (water decal paper) transfer kağıdıdır. Bütün lazer (led) tonerli yazıcılarla uyumludur. Baskıyı aldıktan sonra kağıt suda 1-2 dakika bekletildikten sonra üzerindeki zar kağıttan ayrılıp baskıyı aktarmak istediğiniz objenin üzerine kaydırılarak uygulanır. Tamamen kuruması 12 saatten uzun sürer. Isıya dayanılı ürünlerde fırınlama tekniği ile dayanıklılık artırılabilir. Ayrıca üzerine vernik de kullanılabilir. Ürünün kendisi beyaz olduğu için renkli objelere uygulanabilir.

Geçici Dövme - Tattoo Transfer Kağıdı

Özellikle çocuklar için önemli bir yaz eğlencesi, geçici dövme transfer kağıdı. İstediğiniz fotoğraf veya görseli bir kaç saniye içerisinde geçici bir tattoo yapabilirsiniz. Bir lazer yazıcıdan çıktı alın, üzerine tutkal kağıdını yapıştırın. Kesip cilde uygulayın. 10-15 saniye ıslak bir havluyla bastırın, ayrılan kağıdı kaydırarak alın. İşlem bu kadar 🙂