Sulu transfer kağıdı kesim plotterıyla dekupe edilir mi?

Shockline marka sulu transfer kağıtları kesici plotterla dekupe edilmeye uygundur. Şeffaf sulu çıkartma çok büyük önem taşımayan bir özellik olsa da, beyaz sulu transfer kağıdı için çok önemlidir. Beyaz malzemeyle transfer yaptığınızda imajınızın etrafını kesmeniz, yani dekupe etmeniz gerekir. Çok kolay objeleri elle kesebilirsiniz. Fakat desenler biraz komplikeleşti mi bu imkansız bir hal alır. Ayrıca bilgisayar destekli kesim plotterları çok daha hızlı ve verimli çalışır.

BİR KESİM PLOTTERI İÇİN CİDDİ BİR YATIRIM YAPMAYA GEREK VAR MI?

Çok seri ve yüklü işleriniz yoksa profesyonel bir kesiciye ihtiyacınız kesinlikle yok. Silhouet markasının Cameo 3 başlangıç seviyesi plotterınızla işlerinizi çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. A4 ve A3 ebatlarını çok kolaylıkla kaydırmadan kesebilen bu plotter bütün ihtiyaçlarınızı giderebilir. Uygun fiyata bu kesim plotterını satın almak isterseniz buraya tıklayınız.

Ayrıca çok yakın zamanda Printec Online sitesinde tonerli yazıcı ve kesim plotterlarını kağıtla beraber paket yapılmış bir şekilde uygun fiyatlara satın alabileceksiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir