Forever ve Shockline Türkiye Online Satış Sayfası Yenilendi

Alman Forever ve İtalyan Shockline Fİrmalarının Türkİye dİstrİbütörü Alfa Lazer online satış sİtesİ Printec Online’ı yenİledİ

Transfer kağıtları için yeni bir sayfa olurşturan Printec Online artık aradığınıza çok daha kolay olmaşmanızı sağlıyor. Buraya tıklayarak Forever ve Shockline marka ürünlere daha kolay ulaşabilirsiniz.

Printec Online Transfer Kağıdı Sayfası

Daha basitleştirilmiş bir arayüze sahip olan bu sayfada kolaylıkla transfer kağıtlarını ihtiyacınıza göre listeleyebilirsiniz. Hemen ana bannerın altında renkli kumaşlar için koyu zemin transfer kağıtları veya açık renkli ve beyaz kumaşlar için transfer kağıtları ve benzeri kullanım amacına göre kategorize edilmiş seçenekleri, aksesuar ve makineleri görebilirsiniz.

En sağla ürünleri markaya göre listelemeniz için Forever ve Shokline logoları bulunmaktadır. Aşağı doğru kaydırdığınızda ise kullanım amacına göre değil de sizin ekipmanınıza ve kullandığınız yazıcıya göre kategorize edilmiş olarak seçenekler bulabilirsiniz. Örneğin beyaz toner, CMYK toner veya geniş format yazıcı gibi.

Printec Online Transfer Kağıdı Sayfası alt bölüm

 

Sayfanın en altında ise iki sütün haline Shockline ve Forever markalarının ürünleri listelenmektedir. Bir bakışta bütün ürünleri buradan görebilirsiniz.

Hala aradığınız kağıdı bulmakta zorlanıyorsanız ise size Printec Online’ın kağıt bulucusunu tavsiye ederiz. Birkaç basit soruya cevap vererek size ihtiyacınız olan kağıdı söyleyen bu uygulama oldukça pratik. Kağıtları çok iyi tanımayanlar için vazgeçilmez bir hizmet.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir